Cena opali 20zł/g. Strona włączona jest w trybie katalogu.


SREBRNA BIZUTERIA DLA MĘŻCZYZN

Powszechnie przyjęło się uważać, że srebrna biżuteria lub, ogólnie, biżuteria, to domena kobiet. Nie do końca to prawda. Bardzo prężnie rozwija się rynek srebrnej biżuterii dla mężczyzn. Wielu panów unika tego typu ozdób z obawy, że może to wpłynąć negatywnie na postrzeganie ich męskości. Ale to, oczywiście, wielkie uproszczenie i, jak najbardziej, nieuzasadnione obawy. Odpowiednio dobrana bransoletka, naszyjnik albo pierścień nie tylko nie przyczynią się do stworzenia negatywnego wizerunku, ale potrafią nadać mężczyźnie klasę. Sztuka polega tylko na tym, by wiedzieć, jak, gdzie i co nosić.

Dla panów odpowiedniejsze będzie srebro mniej błyszczące (typowe 925, czyli zawartość 92,5% srebra w stopie z miedzią). Jest to stop bardziej wytrzymały niż inne rodzaje srebra, ale wymaga konserwacji.

A na jaki styl się zdecydować? To, oczywiście, zależy od indywidualnych preferencji. Ważne, żeby zawsze kierować się dobrym smakiem. Można kreować się na tzw. złego chłopca, wybierając np. naszyjniki i pierścienie z czaszkami oraz smokami. Można także ograniczyć się do subtelnego dodatku w postaci bransoletki, najlepiej prostej, dobranej do stroju. Do garnituru wspaniale będzie pasował np. srebrny zegarek z stylowymi, drewnianymi detalami. Długi naszyjnik będzie bardziej prowokacyjny niż krótki, a ten ostatni może doskonale prezentować się do koszuli.

Wybór dodatków srebrnych jest ogromny. Wystarczy tylko zdać się na własną intuicję.

www.BizuteriaDiamento.pl