Cena opali 20zł/g. Strona włączona jest w trybie katalogu.


SREBRNA ALTERNATYWA

Patrząc na bardzo wysokie ceny złota, często zapomina się, że można znaleźć tańszą, ale nie mniej piękną i wyrafinowaną alternatywę: srebro, a, dokładnie rzecz ujmując, srebrną biżuterię. Czasem warto przełamać trendy i szukać czegoś unikalnego, wyjątkowego, ale nierujnującego naszego portfela.

Zacznijmy od pierścionków. Można je kupić dla siebie albo podarować innej osobie. Srebrne pierścionki, to wspaniały prezent. Niejednokrotnie mogą się nawet lepiej prezentować od swoich złotych kuzynów. Oczywiście, jeśli dołożymy do nich diamenty, cena wzrośnie, ale najważniejszy jest tutaj styl, faktura.

Innym rozwiązaniem są naszyjniki. Można kupić naprawdę piękne, fantazyjne srebrne naszyjniki bez rozbijania banku. A do tego dobierzmy bransoletkę. Pasują na każdą okazję, są majestatyczne, eleganckie, piękne. Podkreślają niejednokrotnie charakter i temperament noszącej je osoby. Bransoletki to taki dodatkowy akcent dla kobiety. Oczywiście, należy je odpowiednio dobrać do stroju.

Wybór srebrnej biżuterii jest naprawdę ogromny i nie ustępuje asortymentowi wykonanemu ze złota. Można znaleźć tutaj różne opcje i dodatki, w zależności od fantazji designerów i możliwości naszego portfela. Ale i tak będzie taniej, niż przy zakupie złota.

www.BizuteriaDiamento.pl