Cena opali 20zł/g. Strona włączona jest w trybie katalogu.


Twoja biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna potrafi być tym dodatkiem, który sprawi, że nasz wygląd stanie się bardziej elegancki, subtelny, a to wszystko za przystępną cenę. Cały sekret polega jednak na tym, żeby odpowiednio dobrać srebrną biżuterię.

 

Dokonując zakupu, należy upewnić się, że mamy do czynienia z prawdziwym srebrem, a nie jedynie posrebrzanym świecidełkiem, które szybko pokryje się zielonym nalotem. Zakupiona biżuteria powinna składać się w 92,5% ze srebra, a pozostałe 7,5% to już pozostałe metale. Prawdziwe srebro będzie miało maleńki znaczek, dlatego, jeśli masz problem ze wzrokiem, koniecznie zabierz na zakupy szkło powiększające.

 

A co z dobieraniem biżuterii? Czasem trzeba poeksperymentować, żeby znaleźć swój styl i odpowiedni wzór. Nie należy bać się niestandardowych elementów, jak np. własne imię wyryte na bransoletce albo jakaś zawieszka z inicjałami. Pamiętaj, że jeśli ktoś chodzi np. w długich kolczykach, nie znaczy to, iż również dla ciebie będą odpowiednie. Sprawdź, w czym czujesz się najlepiej.

www.BizuteriaDiamento.pl